close

Зарегистрируйтесь на сайте и получите 150 грн. бонусов, которые вы можете потратить на покупки, сделав заказ через сайт.
Зарегистрироваться

У всі часи жінки прагнули виглядати якнайкраще - як вдома, так і на публіці. Перед будь-яким заходом жінки наносили макіяж і красиво вбиралися. Але як же підтримати красу у кого-то в гостях або в ресторані? Звичайно ж! Все необхідне для корекції способу знаходилося в сумочці. Без сумочки не обійдеться жодна дівчина, а, тим більше, модниця. Сумочка - це та річ, яку жінка бере з собою всюди, тому дизайнери придумали сумочки, що підходять для кожного стилю і образу. Жіноча сумочка - це щось культове, річ, про яку можна створювалися легенди. У модниці в шафі обов'язково знайдеться не одна сумочка, не один вид сумочки і не один фасон! Існує значна кількість видів сумок - рістлет, конверт, слінг, мінодьер, клатч, кисет, сумка хіпі, муфта, багет, таблетка, хобо, сумка для пляжу і інші. Сумки за типами поділяються на вечірні сумки, сумки для пляжу і прогулянок, ділові та робочі сумки, сумки для зберігання речей.

Український інтернет-магазин брендового італійського одягу, взуття та аксесуарів Italia Mix представляє сумки з натуральної шкіри, полірованої шкіри, сумки з лакової шкіри, ексклюзивні і якісні сумки. У нашому інтернет-магазині в Києві Ви можете купити сумку і залишитися з нею досить на довгий час! Сумки виконані за перевіреними часом технологіями і будуть доповнювати Ваші образи до появи нової, а не після закінчення терміну придатності!

В середині 20 століття Коко Шанель зробила прорив у всесвіті сумок - прибрала її з рук і повісила на плече за допомогою срібного ланцюжка. Так звичайний клатч, що був до цього, став комфортної сумочкою. Руки стали вільними, сумочка тепер висить на плечі, значить - можна її збільшувати. І до цього дня жінки носять в своєму "мішечку" найнеймовірніші речі - від губної помади до дитячих іграшок!

Приємних покупок з Italia Mix!