close

Зарегистрируйтесь на сайте и получите 150 грн. бонусов, которые вы можете потратить на покупки, сделав заказ через сайт.
Зарегистрироваться

Модні аксесуари вливаються в нашу повсякденність, присутні у всіх сферах життя: в бізнесі, на ділових зустрічах та інші події. Italia Mix - один з популярних інтернет-магазинів аксесуарів Києва, який радує своїх клієнтів кращими італійськими виробами для підтримки іміджу та розвитку стилю. Ми працюємо відповідно до контрактів з основними законодавцями модних тенденцій в Європі, наша головна мета - донести до вітчизняного поціновувача основні сучасні віяння і тренди. Всі наявні аксесуари Київ надходять до нас прямо з рук виробника, кожен виріб має всі сертифікати якості і фірмові знаки. Наш інтернет-магазин працює з такими торговими марками як GildaTonelli, DennyRose, Pierre Cardien, Perletti, Cavalli, Valentini і багатьма іншими. Кожен товар на наших віртуальних полицях - це справжній витвір мистецтва, уособлення самої досконалості. Серед наших аксесуарів Київ Ви знайдете сумки, портмоне, біжутерію, гаманці, ремені, обкладинки для документів і неісчісляемое кількість інших складових комфорту. Всі вироби виконані кращими майстрами сучасності, виготовлені з високоякісної шкіри, прикрашені красивими застібками і іншими фрагментами.

 

Інтернет-магазин Italia Mix являє своїм покупцям жіночі та чоловічі аксесуари різних трендових колекцій, як останніх, сьогоднішніх, так і колекцій вчорашнього дня, але зберігають свою актуальність завдяки вишуканому класичному стилю. Приємною особливістю є те, що всі товари ми пропонуємо за помірними цінами, що не може не відбитися на постійно зростаючій кількості наших шанувальників. Всі наші аксесуари Київ, які є в наявності, дбайливо розставлені по віртуальним розкладками і зручним розділах - Вам необхідно всього лише вбити необхідні дані в спеціальну графу пошуку або скористатися фільтрами. Кожен виріб можна подивитися в різних ракурсах і ознайомитися з його докладними характеристиками. Крім цього, багато товарів Ви можете придбати за зниженими цінами або за акційними пропозиціями.