close

Зарегистрируйтесь на сайте и получите 150 грн. бонусов, которые вы можете потратить на покупки, сделав заказ через сайт.
Зарегистрироваться

Інтернет-шопінг сьогодні стає улюбленим заняттям сучасних і прогресивних людей. З розвитком інтернет-технологій багато магазинів одягу починають переміщати свою діяльність в площину інтернету, дублюють свої магазини і компанії на корпоративних сайтах, публічних сторінках, спільнотах в соціальних мережах, де викладають новинки, сповіщають про знижки. Інтернет-покупки - це завжди актуально і зручно. Вам не доведеться намотувати кола по торговому центру в пошуку потрібної речі, досить просто зробити кілька кліків мишкою. Крім цього, інтернет дозволяє регулярно переглядати кілька ресурсів і оперативно дізнаватися про акції, знижки на одяг в тому чи іншому магазині.

Наш інтернет-магазин італійської брендового одягу характеризується широким вибором одягу від відомих торгових марок Італії. На сайті магазина Ви побачите весь наш асортимент, який розподілений по різним категоріям. Крім основної інформації про товари, на нашому сайті постійно публікуються дані про акційні розпродажі, святкових, післясвяткових пропозиціях, знижки на одяг різної стилістики і т.д. Сайт Italia Mix відрізняється сучасним і універсальним дизайном, наші віртуальні полиці постійно оновлюються свіжими товарами, якісними зображеннями, а наші знижки позначаються спеціальними яскравими прапорцями і перекресленою вихідної ціною.

У нашому інтернет-магазині є речі на будь-які випадки життя - від вечірніх суконь і елегантних костюмів до легких мокасинів і повсякденного одягу. Категорії наших товарів зібрані в окремі блоки за ознакою сезонної приналежності, цінових, колірних та інших характеристик. Знижки на одяг в нашому магазині, як правило, встановлюються в період міжсезоння, напередодні свят або на решту на складі колекції.

У ряді випадків маркетингова політика нашої компанії передбачає знижки на певні стилістичні лінії товару - це може бути жіноча класичний одяг, повсякденний одяг, продукція певного бренду і т.д.

Про всі новинки та акції дізнавайтеся на сайті - наші ціни завжди посміхаються нашим покупцям!