​Вас вітає мультибрендовий інтернет-магазин ​"Italia Mix..."
 
​"Italia Mix..." – e-commerce компанія, створена в 2014 році, яка об'єднує в собі одні з кращих італійських торгових марок.
На нашому сайті представлені всесвітньо відомі італійські бренди такі як:
 
Gilda Tonelli -  італійська шкіряне взуття, сумки та аксесуари;
 
Rinascimento,
 IMPERIAL, Anna PepeSave the Duck, Colmar, ADDDENNY ROSE, FLY- стильна і модна італійська жіночий одяг;

Мы є  ексклюзивними представниками всіх брендів, представлених в нашому інтернет-магазині, тому Вам не потрібно хвилюватися за якість і справжність продукції.

У каталозі інтернет-магазину "Italia Mix..." представлено   більше 1500 товарів різних цінових категорій.   Наш асортимент постійно поповнюється товарами з нових колекцій, а також діють спеціальні акції, знижки та пропозиції, які приємно порадують як нових, так і постійних покупців.
Ми ретельно стежимо за модними тенденціями і пропонуємо найактуальніші фасони і колірне рішення.
 
Інтернет магазин "Italia Mix...- це ексклюзивний, стильний, модний, а найголовніше швидкий і доступний шопінг.
 
Сподобалось річ, але Вам би хотілося подивитися, помацати або приміряти? Не проблема... Ви завжди можете підійти в наші оффлайн-магазини, розташовані в Вашому місті, і подивитися чи приміряти товар на місці. А визначитися з вибором або отримати максимально професійну консультацію, завжди допоможуть наші досвідчені і ввічливі продавці-консультанти, які будуть раді бачити Вас в наших магазинах 7 днів на тиждень з 10:00 і до 21:00 без перерви.