close

Зарегистрируйтесь на сайте и получите 150 грн. бонусов, которые вы можете потратить на покупки, сделав заказ через сайт.
Зарегистрироваться

У цій категорії немає товарів

Кожна ділова жінка має при собі візитки, органайзер, записну книжку та інші документи. Але часто найменші деталі, такі як візитки, кредитні карти, губляться серед інших речей, мнуться і рвуться, а вони містять важливу інформацію, що може стати в нагоді в будь-який момент. Тому важливо берегти візитки і невеликі документи в спеціальному контейнері - візитниці.  

Український інтернет-магазин італійських аксесуарів Italia Mix являє набір визитниц від кращих європейських брендів - Gilda Tonelli та інших. Візитівки й затиски для купюр зроблені з натуральної шкіри, деякі стилізовані під шкіру пітона чи крокодила, з надійними застібками, вбережуть Ваші гроші, візитки і кредитні карти від втрати, прочитайте майна. Така річ, як візитниця, ще й підкреслює Ваш діловий стиль, серйозність намірів і статусність в суспіль. Будьте завжди на висоті і майте порядок в ділових документах з візитниці від італійських брендів!

Приємних покупок з Italia Mix!